Блендер погружной Vitalex VL-5018-1

Компанія VITALEXвийшла на ринок України в 2012 році. Основний напрямок діяльності компанії є постачання дрібної побутової техніки, як для домашнього, так і для професійного використання. Домінуючим кольором на упаковці Нашої продукції і в елементах дизайну, є червоний - традиційно він символізує на Сході щастя, любов і багатство.

Основну ідею керівництва компанії прекрасно описав Генрі Форд - "Розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж радість від низької ціни" З цієї причини компаніяVITALEXпостачає на ринок тільки високоякісну продукцію з урахуванням усіх потреб наших покупців: сучасний ергономічний дизайн, наявність всіх необхідних функцій. Якість продукції відповідає всім європейським стандартам.
Ми створюємо техніку для комфортного життя Вашої сім'ї. Ми економимо Ваш час, якого завжди не вистачає на всякі приємні дрібниці, тим самим, роблячи Ваше життя легше, яскравіше.
Над асортиментом, технологією, дизайном працюють фахівці високого рівня, які в своїх технологічних і дизайнерських рішеннях орієнтуються виключно на потреби людей. Вимоги покупців і принцип ідеального співвідношення ціни і якості лежать в основі всіх розробок компанії VITALEX. Асортимент продукції постійно поповнюється новими моделями.
Ми проводимо активну і успішну політику з продажу своєї торгової марки і її просування на ринку товарів народного споживання України. Також, для якісного обслуговування власників дрібної побутової технікиVITALEXна території України працює більше 30-ти сервісних центрів і їх кількість постійно зростає.
Вся продукція VITALEX проходить триступеневий контроль - контроль матеріалів, складових і готових пристроїв.
У виробництві побутової техніки VITALEX використовуються тільки високоякісні складові і тільки екологічно чисті матеріали, орієнтовані на німецьку якість.
Всі підприємства, задіяні у виготовленні виробівVITALEX, сертифіковані за міжнародним стандартом якості виробництва - ISO 9001.

Код товара: 32310193
Есть в наличии
1 068 грн.

В корзину
http://7element.com.ua/i4102222-blender-pogruzhnoy-vitalex-vl-5018-1.html
Заказать в 1 клик

Тип блендера: погружной. Комплектация - 1 блендер, 1 венчик, 1 измельчитель, 1 чаша. Мощность: 700Вт. Защита от перегрева. Автоматическое извлечение насадок. Включение нажатием на кнопку. Количество скоростей – 2. Режим «Турбо». Объем чаши - 0,6л, емкость измельчителя – 0.5л. Мерная шкала на емкости для точной дозировки. Материал ножки блендера – нержавеющая сталь. Нож с лезвиями и венчик – нержавеющая сталь. Корпус и емкости - высококачественный пластик. Цвет – Черный со стальным. Длина шнура – 1.3м.

Торговая марка::
Vitalex 
Объем::
Чаша - 0.6 л, емкость измельчителя - 0.5 л  
Тип::
блендер погружной  
Мощность::
700Вт  
Напряжение::
220В / 50Гц  
Комплектация::
1 блендер, 1 венчик, 1 измельчитель, 1 чаша  
Материал::
Корпус - пластик, лезвия - нержавеющая сталь  
Цвет наружный::
Черный со стальным  
Мини-измельчитель:
Есть 
Гарантия::
12 месяцев  
Страна производитель товара:
Китай 
Длина шнура::
1,3 м 
comments powered by Disqus